Кейси партнерів: підвищуємо ефективність роботи пекарні

Часто в пекарнях на заході робочого дня можна бачити порожні полиці. - Ну і що, буває, що тут такого зараз напечуть і винесуть! Ні, так не можна! Порожні полиці автоматично знижують виторг. Чому?

Кейс: заповнюємо полиці в останні години роботи пекарні без допікання


Відсутність товару створює відчуття того, що пекарня пече мало, що говорить про низький попит. І далі стадний інстинкт – інші не купують і я не буду.

Повірте, що це працює.

Завдання: візуально заповнити полиці на 100%, при цьому не збільшити утилізацію випічки.

Рішення:
1. Вводимо 2-3 види печива до асортименту.

2. Фасуємо в пакети. Виставляємо на вітрини для продажу.

3. У моменти, коли на хлібних полицях з`являються "дірки", викладаємо туди печиво. Печиво зберігається дуже довго, воно виглядає красиво, має смачний запах навіть через пакет. Добре продається, це ще один привід його запустити у пекарнях у продаж.

3 простих дії = зростання продажів.


 

Кейс: підвищуємо ефективність роботи персоналу пекарні за 2 дії

Є таке поняття як токсичний персонал. Це співробітники, які не задоволені своєю роботою, своїм керівником, а головне вони не люблять свій продукт.

Любов до продукту для пекарень - це ключ до високого сервісу та продажу. Легко продавати можна лише те, що любиш.

Повернімося до токсичного персоналу. Такі співробітники заражають своїми токсичними ідеями колег, що негативно впливає на роботу.

Отже, передісторія: місто Львів, наш франчайзі. Персонал вкрай негативно налаштований на роботу,  до продукту, керівництву, керуючої компанії, рівень продажів під загрозою.

Що робити?

Управляючою компанією було  запропоновате наступне рішення:
1. Зазвичай, токсичних людей у ​​команді буває 5%, давайте проведемо співбесіду, обчислимо кожного та звільнимо. Так і зробили, виявилося, що кілька продавців пекарні заражали своїм настроєм та ставленням усю команду.
2. Паралельно зі звільненням відразу ж знайти нових продавців, і, перш ніж вони вийдуть на роботу, прогнати їх через тренінги Керуючої компанії. Сказано зроблено.

В результаті, нові продавці одразу були заряджені на роботу позитивно та направлені за потрібним вектором нашим тренером. Важливо! Співробітники після тренінгу одержують міцний імунітет від токсичності, яка могла залишитись у колективі.

 


 

Отримати презентацію