Що робити у сезонне падіння виручки пекарні?

Всім привіт! Кожного власника пекарні цікавить, як мінімізувати падіння виручки у спеку або, навпаки, дуже холодну пору року. Читання цієї статті не займе у вас багато часу, опишу чітко та зрозуміло кілька дій, які дозволили нам досягти хороших результатів.

1. Влітку запускайте холодні напої. Для початку просто введення, виставляємо штендер або вішаємо банер на фасад пекарні. Дивимось на результати. Трафік виріс? Чудово! Виріс трохи? Вводимо комбопропозицію: напій + найпопулярніша випічка за зниженою ціною. Не пішло? Робимо акцію: напій у подарунок при покупці найпопулярнішої випічки. Одна із пропозицій точно спрацює.

2. У зимовий період робимо чай у подарунок до чека від 40 гривень. Собівартість чаю дуже низька, і нам нічого не варто давати його покупцям безкоштовно.

3. Вводьте сезонні товари. Влітку зростає попит на легку та солодку випічку. Взимку на ситну м`ясну. Проведіть дегустацію новинок, влітку прямо на вулиці, взимку всередині пекарні. Поставте промоутера та зберіть весь потік на пробу.

4. Якщо у вас немає кондиціонера або теплової завіси, обов`язково встановіть їх. Комфортна температура всередині пекарні – гарант того, що до вас повертатимуться.

Ви скажете, лише 4 дії? Так, всього 4 дії, робіть їх, і ви зможете мінімізувати сезонне падіння виручки.

 

Отримати презентацію